Evde iş imkanı 2019 yılına ait

Çeşitli nedenlerle evde iş imkanı arayan insanlarla karşılıyoruz. Bunun için evde çalışarak aile bütçesine nasıl katkı sağlayacağınızı içeren bir blog hazırladık.

Bizim bu hazırladığımız sayfadaki işler biraz da sizin girişimcilik ruhunuzla birleştiğinde inanın para kazanacaksınız.

Evde iş imkanı sayfamızla umarız faydamız olabilir.

Evde iş imkanları

1- Bilgisayarınız var mı?

Bir bilgisayarınız var ise ciddi bir sermayeniz var demektir. Bir bilgisayarla neler yapabileceğinizin farkına varmanızı sağlayalım.

İnternette bir çok blog ve firma var. Bu blogların hergün güncellenmesi gerekiyor..Yeni makaleler girilmeli. Ve bir çok firma bu işi dışarıya veriyor. Yapmanız gereken sadece word dosyası şeklinde içerikler hazırlamak. Mesela; okuduğunuz bu makale bir içerik.

Peki ne ile ilgili içerik hazırlayabilirsiniz? Ve müşteri nasıl bulabilirsiniz buna değinelim..

Örneğin ev kadınısınız..Ve çocuğunuz da var..O halde yemek yapmayı biliyorsunuz ve çocuk bakmayı da biliyorsunuz..İşte bu konulardaki bloglara içerik hazırlamanız mümkün.

Peki şimdi müşteri konusuna gelelim..Kendiniz internetten müşteri arayıp, teklifte bulunabilirsiniz. Bir sayfa içerik şu an için 10 TL civarında hazırlanıyor..

Sermayeniz ve bilginizde var. Bu işi yapabilirsiniz.

Evde iş imkanları Mutfak

2- Mutfağınız var..

Dışarda yemek yemeye gittiğinizde, yemek nerde hazırlanıyor? Mutfakta..Yani üretim yeri..

O halde, sizde bir üretim yerine sahipsiniz. Neden değerlendirmiyorsunuz?

Mutfağınızda hergün aileniz dışındaki insanlar içinde yemek hazırlayarak bir işletmeye çevirmeniz mümkün..Bir düşünün, hangi yemekleri yapabiliyorsunuz? İşte size iş yapma alanı ve bilgi..

Evinizdeki tencere,tava ve ocak sizin sermayeniz ve yemek yapma bilginizle birleşince para kazanabilirsiniz..

Peki müşteriyi nereden bulacaksınız?

Evinizin kapısının dışında..Şöyle bir sokağa çıkın ve dükkanları dolaşın..Hatta bir el ilanı bastırın, olmazsa 50 tane fotokopi..Dükkanları dolaşın ve yeni kurduğunuz işden bahsedin..

Kazancınız çok iyi olacak..En iyi bildiğiniz iş bu değil mi?

evde iş imkanları çocuk bakıcılığı

3- Çocuk Bakabilirsiniz

Evinizde çocuk bakabilirsiniz. İnsanlar çalışıyor ve dünyanın en kıymetli varlıklarını yani çocuklarını emanet edecek güvenilir kişiler arıyorlar. Evde çocuk bakamaz mısınız?

Evde İş İmkanları Evde çağrı hizmeti

4- Akıllı Telefonunuz var mı?

Bugün akıllı telefonlar bilgisayar gibi. Bir çok kişide var. Eğer sizde de varsa, küçük firmalar için evinizden çalışıp, onlar için müşteriler bulabilir ve telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Mail gönderebilip,alabilirsiniz.

Ortaya konulan hedef/sonuca göre de para kazanmanız mümkün.

Bir çok firma maaşların yüksekliğinden çağrı elemanı alamıyor. Sizde evinizden bu hizmeti verebilirsiniz çok daha düşük bir ücrete.

5- Evde ütü yapın

Evinizdeki ütü ve ütü masası vardır herhalde..İşte size bir sermaye daha..Çevrenizde karı koca çalışan insanlara ulaşın ve bir gömleği 3 tl den ütü yapacağınızı söyleyin..Fiyat düşük gelebilir ama 3 ,sıfırdan büyüktür..

Evde iş imkanları paketleme işleri

6- Nerede oturuyorsunuz? Sanayi bölgelerine yakın mı?

Bir çok firma evde yapılmak üzere iş veriyor. Bu işlerden almaya çalışın. Bunun için yapmanız gereken bu konuda biraz araştırma yapmaktır.

Ürün paketleme olabilir, son kontrol temizleme olabilir..

 

Sayfalarımızı binlerce kişi okuyor..Evde iş imkanı ,yorum bölümüne yapabileceğiniz işi belirtip bırakırsanız belki buradan bir geri dönüşte alabilirsiniz..

Sayfamızı başkalarına da tavsiye etmeyi unutmayın.. Ekofins

 

Evde iş imkanı

 

1 cevap
  1. Pelin
    Pelin says:

    Merhaba.. 4.madde benim için uygun. Evlenmeden önce bir şirkette satış temsilcisiydim. Evden bu işi rahatlıkla yapabilirim. Olursa bu işi yapabilirim.

    Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir